Grafika dekoracyjna − rząd krzeseł

ZGŁOSZENIE NA SZKOLENIE WSTĘPNE BHP I PPOŻ: INSTRUKTAŻ OGÓLNY
(NIE DOTYCZY CM)

Szkolenia w języku polskim odbywają się on-line w każdy poniedziałek i w pierwszy roboczy dzień miesiąca o godz. 9:00.

Szkolenie dedykowane jest dla osób zatrudnionych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, do kursu mogą przystąpić osoby posiadające formalnie status pracownika. Zatem data szkolenia wstępnego nie powinna wyprzedzać daty rozpoczęcia umowy o pracę.
Należy jednak zwrócić uwagę, że jednocześnie przepisy wymagają, aby szkolenie zostało zrealizowane przed dopuszczeniem do pracy, rozumianym jako rozpoczęcie wykonywania obowiązków i zadań służbowych.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

W polu „cel wizyty” proszę wpisać datę zatrudnienia w UJ oraz nazwę jednostki.

Link do szkolenia zostanie przesłany na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail godzinę przed rozpoczęciem szkolenia.

Serdecznie zapraszamy,

Inspektorat BHP